معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: رئیس‌جمهور شهید کشورمان الگویی تمام‌عیار برای خدمت به ملت ایران است.

 

به گزارش پایگاه خبری جهان انرژی از وزارت جهاد کشاورزی، «محمدمهدی برومندی» امروز (چهارشنبه)در مراسم تشییع پیکر شهید بزرگوار سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش افزود: آیت‌الله رئیسی، فرصتی برای ایران اسلامی ما بود. این شهید بزرگوار همواره در میدان، خستگی‌ناپذیر، صادق، دلسوز و مردمی بود.

 

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، به توصیه‌های رئیس‌جمهور شهید در خصوص خدمت‌رسانی به مردم و تاکید ایشان بر فراوانی، معیشت مردم و تامین امنیت غذایی در کشور اشاره کرد و افزود: ما خادم مردم در بخش کشاورزی و امنیت غذایی کشور هستیم و بنابر توصیه ایشان، در جهت تامین سفره و معیشت مردم بیش از پیش تلاش می‌کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: با تاکیدات مقام معظم رهبری و تدابیر وزیر جهاد کشاورزی، همکاران ما در بخش غذا، امنیت غذایی و بازار با قدرت بیشتری حضور پیدا می‌کنند تا خللی در سفره مردم و تولید کشور ایجاد نشود.

 

برومندی گفت: با هدایت‌های موثر رهبری معظم انقلاب و همبستگی ملت بصیر، مسیر انقلاب روشن‌ و ادامه راه این شهید بزرگوار و دیگر شهدای انقلاب اسلامی استمرار خواهد یافت.

 

گفتنی است؛ مسوولان وزارت جهاد کشاورزی امروز در مراسم باشکوه تشییع پیکر رئیس‌جمهور شهید کشورمان و همراهانش در خیابان آزادی تهران حضور یافته و با این شهدای بزرگوار وداع کردند.