محدودیت‌های کرونایی

محدودیت‌های کرونایی

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: فعلا در خوزستان، پارک‌ها و موسسات آموزشی باید تعطیل باشند و انتظار می‌رود که فرمانداران و شهرداران بیش از پیش به این موضوع توجه کنند.

به گزارش پایگاه خبری جهان انرژی ، رضا نجاتی در خصوص برخورد با افراد و بیماران مبتلا به کرونا که شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، اظهار کرد: طبق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، افرادی که شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، ۵۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان جریمه خواهند شد البته این موضوع فعلا در تهران اجرایی شده و به مرور زمان به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: از اصناف و همه مردم می‌خواهیم رعایت کنند تا شرایطی که در استان خوزستان ایجاد شده، به مرور بهتر شود. فعلا در خوزستان، پارک‌ها و موسسات آموزشی باید تعطیل باشند و انتظار می‌رود که فرمانداران و شهرداران بیش از پیش به این موضوع توجه کنند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به تجمع مردم در پارک‌ها، گفت: در شب‌های گذشته با وجود محدودیت‌های کرونایی، در برخی شهرستان‌ها مردم در پارک‌ها حضور داشته‌اند؛ انتظار می‌رود فرمانداران و شهرداران با همکاری نیروی انتظامی از تردد در پارک‌ها جلوگیری و پارک‌ها را خاموش کنند. با آن دسته از افرادی که همکاری نمی‌کنند نیز برابر با مقررات برخورد لازم انجام خواهد شد.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: مردم باید از این ویروس بترسند اما قطعا باید ترس‌شان از افرادی که ماسک نزده‌اند، بیشتر باشد و از این افراد دوری کنند و با این افراد مراوده نکنند؛ این افراد، خطرناک‌تر از کرونا هستند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به تجمع مردم در پارک‌ها، گفت: در شب‌های گذشته با وجود محدودیت‌های کرونایی، در برخی شهرستان‌ها مردم در پارک‌ها حضور داشته‌اند؛ انتظار می‌رود فرمانداران و شهرداران با همکاری نیروی انتظامی از تردد در پارک‌ها جلوگیری و پارک‌ها را خاموش کنند. با آن دسته از افرادی که همکاری نمی‌کنند نیز برابر با مقررات برخورد لازم انجام خواهد شد.وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: مردم باید از این ویروس بترسند اما قطعا باید ترس‌شان از افرادی که ماسک نزده‌اند، بیشتر باشد و از این افراد دوری کنند و با این افراد مراوده نکنند؛ این افراد، خطرناک‌تر از کرونا هستند.