سیل احتمالی

سیل احتمالی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز از آمادگی کامل این منطقه برای مقابله با سیل احتمالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جهان انرژی ، نجفی در این باره گفت: در پی هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی‌های شدید در روز‌های آینده و احتمال آب‌گرفتگی در معابر و راه‌های مواصلاتی، آمادگی لازم برای مقابله با سیل احتمالی در مجاری سوخت‌رسانی کسب شده است.

وی ضمن اشاره به تجربه‌های سیل گذشته، اظهار کرد: آمادگی، حفظ مکان‌های سوخت‌رسانی و همچنین تأسیسات در اولویت برنامه‌های کاری فصل زمستان منطقه قرار گرفته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم با مدیریت بحران انجام و دستورعمل‌های ابلاغی در واحد‌های ستادی عملیاتی شده است و حفظ آمادگی در تأسیسات و مجاری سوخت‌رسانی در دستور کار منطقه قرار دارد.

نجفی با اشاره به سیل سال ۹۸ گفت: در سیلاب فروردین‌ماه پارسال، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز به‌عنوان منطقه معین سوخت‌رسانی به استان‌های همجوار لرستان، ایلام و کرمانشاه تعیین شده بود که به یاری خداوند متعال هیچ‌گونه کمبود سوخت‌رسانی در این استان‌ها مشاهده نشد و در مدت ۵۰ روز عملیات سوخت‌رسانی به مناطق سیل‌زده و استان‌های همجوار، خللی ایجاد نشد.

وی افزود: طرح‌های عملیاتی سوخت‌رسانی اضطراری هنگام وقوع بحران از جمله سیل، با هماهنگی مدیریت بحران و کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز، آماده به‌کارگیری هستند.

نجفی با اشاره به سیل سال ۹۸ گفت: در سیلاب فروردین‌ماه پارسال، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز به‌عنوان منطقه معین سوخت‌رسانی به استان‌های همجوار لرستان، ایلام و کرمانشاه تعیین شده بود که به یاری خداوند متعال هیچ‌گونه کمبود سوخت‌رسانی در این استان‌ها مشاهده نشد و در مدت ۵۰ روز عملیات سوخت‌رسانی به مناطق سیل‌زده و استان‌های همجوار، خللی ایجاد نشد.وی افزود: طرح‌های عملیاتی سوخت‌رسانی اضطراری هنگام وقوع بحران از جمله سیل، با هماهنگی مدیریت بحران و کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز، آماده به‌کارگیری هستند.