دومین کنفرانس

 

دومین کنفرانس مقابله با تروریسم در تهران آغاز به کار کرد

 

 

دومین کنفرانس روسای مجالس شش کشور برای مقابله با تروریسم در تهران آغاز به کار کرد.

به‌ گزارش ‌پایگاه خبری جهان انرژی، دومین کنفرانس روسای مجالس ایران، پاکستان، ترکیه، چین، روسیه و افغانستان(چالش‌های تروریسم و ارتباطات درون منطقه‌ای) برای مقابله با تروریسم  با حضور رییس جمهوری در هتل آزادی تهران آغاز شد.

در ابتدای این کنفرانس رییس مجلس شورای اسلامی پاکستان، ریاست این کنفرانس را تحویل علی لاریجانی خواهد داد. پس از آن رییس مجلس شورای اسلامی کشورمان به حضار خیر مقدم گفته و در ادامه‌ حسن روحانی، رییس جمهوری به عنوان سخنران افتتاحیه در این کنفرانس سخنرانی خواهد کرد.

روسای مجالس روسیه، چین و افغانستان از دیگر سخنرانان این نشست خواهند بود.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، علوی وزیر اطلاعات، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل و جمعی از نمایندگان مجلس در این کنفرانس حضور دارند.

در ابتدای این کنفرانس رییس مجلس شورای اسلامی پاکستان، ریاست این کنفرانس را تحویل علی لاریجانی خواهد داد. پس از آن رییس مجلس شورای اسلامی کشورمان به حضار خیر مقدم گفته و در ادامه‌ حسن روحانی، رییس جمهوری به عنوان سخنران افتتاحیه در این کنفرانس سخنرانی خواهد کرد.روسای مجالس روسیهدر ابتدای این کنفرانس رییس مجلس شورای اسلامی پاکستان، ریاست این کنفرانس را تحویل علی لاریجانی خواهد داد. پس از آن رییس مجلس شورای اسلامی کشورمان به حضار خیر مقدم گفته و در ادامه‌ حسن روحانی، رییس جمهوری به عنوان سخنران افتتاحیه در این کنفرانس سخنرانی خواهد کرد.روسای مجالس روسیه، چین و افغانستان از دیگر سخنرانان این نشست خواهند بودمحمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، علوی وزیر اطلاعات، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل و جمعی از نمایندگان مجلس در این کنفرانس حضور دارند.