خیابان امام(ره)

خیابان امام(ره)

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به تاخیر در بهسازی خیابان امام(ره) گفت: باید شرایط این خیابان با برقراری دو سه شیفت کاری بهتر شود و تا پایان بهمن‌ماه بهسازی خیابان امام(ره) به پایان برسد.

به گزارش پایگاه خبری جهان انرژی ، محمدرضا ایزدی در صد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر اهواز با تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و برخی دیگر از هموطنانی که در ازدحام جمعیت امروز در جریان تشییع سردار جان باختند، اظهار کرد: از تصویب موافقت‌نامه اجرای پروژه‌هایی با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در مدت زمان کوتاه تشکر می‌کنم.

وی افزود: همچنین پروژه‌ها به مرحله کلنگ‌زنی رسیده‌اند و امیدی در دل مردم ایجاد شده که در این راستا از مدیریت شهری تشکر می‌کنم.

عضو شورای شهر اهواز با انتقاد از عدم اتمام برخی پروژه‌های شهری بیان کرد: علیرغم اینکه برخی پروژه‌ها با هزینه اندک به پایان می رسند اما برخی پروژه‌های شهری یک سال و برخی دیگر سالیان سال است که به سرانجام نرسیده است.

ایزدی گفت: فرهنگسرای کوی جمهوری با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی تاکنون تکمیل نشده است که به مرور مستهلک خواهد شد اما هنوز افتتاح نشده است در حالی که تکمیل این پروژه در این منطقه بسیار ضروری است و می‌تواند کمک زیادی به ساکنان این منطقه کند.

وی تصریح کرد: همچنین پروژه پل زردشت با بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی به دلیل کارهای جزئی بلاتکلیف رها شده است.

عضو شورای شهر اهواز ادامه داد: از روز اول پای کار آمدن کتانباف شهردار پیشین اهواز بر انجام بهسازی نمای خیابان امام مُصر بودیم و بودجه مورد نیاز آن در شورا تصویب شد. در حالی که سال گذشته قرارداد منعقد و پیمانکار آن مشخص شد، اما در طول یک سال اخیر به اندازه یک هفته هم در این زمینه کار نشده است. در این یک هفته کار هم، تنها کنده کاری و تخریب بدنه برخی ستون‌های خیابان امام انجام شده است و چهره زشتی در شهر ایجاد کرده و تقریبا رها شده است.

وی عنوان کرد: خیابان امام(ره) پیشانی اهواز است و چهره این خیابان به این شکل برای خوزستان و اهواز ناپسند است. به زودی با ایام ۲۲ بهمن، ایام نوروز و سفر راهیان نور به اهواز مواجه خواهیم شد که باید شرایط این خیابان با برقراری دو سه شیفت کاری بهتر شود و تا پایان بهمن‌ماه بهسازی خیابان امام(ره) به پایان برسد.

وی گفت: اینکه دو تا سه نفر این کار را انجام دهند، شاید دو تا سه سال دیگر نیز بهسازی آن به پایان نرسد که عملکرد ضعیف و بسیار بدی از شورای شهر و شهرداری اهواز رقم می‌زند.