حوزه سلامت

حوزه سلامت

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در ۳ ماه گذشته توانستیم تجهیزات مناسبی برای مقابله با کرونا در خوزستان تأمین کنیم ولی از نظر تجهیزات و نیروی انسانی همچنان کمبودهای داریم.

به گزارش پایگاه خبری جهان انرژی ، سید کریم حسینی اظهار داشت: حضور مسئولان کشوری در سطح وزیر و رئیس مجلس نقشی مهمی در ایجاد درک درست از مشکلات استان در کشور ایجاد می‌کند.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم به شکل دقیق و موثر مشکلات و عقب ماندگی‌های استان را به سطوح تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کشور منعکس کنیم، دنبال ایجاد شرایطی برای حضور مسئولان کشوری در استان هستیم.

نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در پروژه‌های صنعتی و به‌ویژه فولادسازی در استان با موانعی روبرو هستیم که امیدواریم وزیر صمت با حضور در استان و مشاهده این موانع، زمینه راه اندازی این صنایع را فراهم کند.

وی در ادامه به وضعیت شیوع کرونا در خوزستان اشاره کرد و اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی خوزستان از نظر تجهیزات به‌ویژه تجهیزات مقابله با کرونا مانند دستگاه اکسیژن‌ساز و سی‌تی اسکن و نیروی انسانی در سطح مطلوب قرار ندارد و در این سه ماه عمر مجلس با پیگیری‌های که از وزارت بهداشت توانستیم تجهیزات مناسبی را برای این منظور فراهم کنیم.

حسینی ادامه داد: در زمینه عمرانی حوزه سلامت نیز دنبال جبران عقب ماندگی‌ها هستیم و هم در بخش خصوصی و هم بخش دولتی سرمایه‌گذاری خوبی در بخش سلامت را شاهد هستیم؛ دانشگاه علوم پزشکی اهواز دنبال جایگزینی برای بیمارستان گلستان اهواز است.

وی در ادامه به وضعیت شیوع کرونا در خوزستان اشاره کرد و اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی خوزستان از نظر تجهیزات به‌ویژه تجهیزات مقابله با کرونا مانند دستگاه اکسیژن‌ساز و سی‌تی اسکن و نیروی انسانی در سطح مطلوب قرار ندارد و در این سه ماه عمر مجلس با پیگیری‌های که از وزارت بهداشت توانستیم تجهیزات مناسبی را برای این منظور فراهم کنیم.حسینی ادامه داد: در زمینه عمرانی حوزه سلامت نیز دنبال جبران عقب ماندگی‌ها هستیم و هم در بخش خصوصی و هم بخش دولتی سرمایه‌گذاری خوبی در بخش سلامت را شاهد هستیم؛ دانشگاه علوم پزشکی اهواز دنبال جایگزینی برای بیمارستان گلستان اهواز است.