مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان از تشکیل جلسه توجیهی-آموزشی بازرسان فرمانداری‌های تابعه در خصوص مأموریت نیمه دوم سال ١۴٠٢ خبرداد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما استان خوزستان، یوسف محمودی از تشکیل جلسه توجیهی–آموزشی بازرسان فرمانداری‌های تابعه در خصوص مأموریت نیمه دوم سال ١۴٠٢ خبرداد و اظهارداشت: در بخش آموزشی این دوره تلاش شد تا ضمن بهره گیری از ظرفیت اساتید مجرب افزون بر ارتقاء سطح عملکرد و توانمندی بازرسان، به روز رسانی اطلاعات جهت اشراف هر چه بیشتر بر قوانین، مقررات و تقویت جایگاه بازرسان صورت گیرد.

وی با اشاره به بخش توجیهی این دوره عنوان داشت: در بخش توجیهی برنامه ریزی، تبادل نظر و همفکری لازم با بازرسان حاضر جهت انجام مأموریت‌ها در نیمه دوم سال صورت گرفت.

مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان تاکید کرد: لزوم انجام بازرسی‌های فعالانه و دارای زمانبندی از ادارات و دستگاه‌های مستقر در شهرستان و حضور در کمیسیون معاملات فرمانداری و شهرداری‌ها به عنوان عضو ناظر از جمله ماموریت‌های تعیین شده برای بازرسان شهرستان هاست.

وی بر شناسایی و احصا کانون‌های نارضایتی مردم در شهرستان‌ها تاکید کرد و افزود: پیگیری مشکلات مردمی، نظارت بر انجام ملاقات‌های عمومی مدیران، لزوم تکریم ارباب رجوع، به روز رسانی و پاسخگویی سریع به موضوعات ارسالی در کارتابل سامد و سامانه رسیدگی به شکایات وزارت کشور بخش دیگری از مواردی است که بازرسان باید در دستور کار خود قرار دهند.

مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان در پایان از برگزاری مستمر دوره آموزشی ویژه بازرسان فرمانداری‌های تابعه خبر داد.