نفت

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از اعزام تعدادی از ماشین آلات سنگین ترابری این شرکت به شادگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جهان انرژی، ابراهیم پیرامون گفت: به درخواست ستاد بحران بخشی از ماشین آلات سنگین ترابری شرکت مستقر در شهرستان های حمیدیه، کارون و اهواز جهت خدمات رسانی به شهرستان شادگان اعزام شدند.

وی اظهار کرد: این ماشین آلات از ابتدای شروع بحران و وقوع سیل در استان خوزستان در مناطق سیل زده اهواز،حمیدیه، کارون و روستاهای همجوار مشغول امدادرسانی بودند که پس از پایان ماموریت بنا به درخواست ستاد بحران به شهرستان شادگان اعزام شدند.

پیرامون افزود: تا کنون با توجه به نیاز شهرستان شادگان، ۴ دستگاه کمرشکن، یک دستگاه بیل مکانیکی ، ۲ دستگاه لودر و ۲ دستگاه ایسوزو اعزام شدند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری بیان کرد: این شرکت از شروع بحران در استان خوزستان بیش از ۲۵ دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین را به بیش از ۲۰ نقطه از شهرستان ها و روستاهای سیل زده استان اعزام کرده که هم اکنون بخشی از آن در شادگان مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.

پیرامون افزود: شرکت آغاجاری ضمن هماهنگی با ستاد بحران مناطق نفت خیز جنوب، پشتیبانی و امدادهای خود را تا عادی شدن اوضاع در مناطق سیل زده ادامه خواهد داد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری بیان کرد: این شرکت از شروع بحران در استان خوزستان بیش از ۲۵ دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین را به بیش از ۲۰ نقطه از شهرستان ها و روستاهای سیل زده استان اعزام کرده که هم اکنون بخشی از آن در شادگان مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.پیرامون افزود: شرکت آغاجاری ضمن هماهنگی با ستاد بحران مناطق نفت خیز جنوب، پشتیبانی و امدادهای خود را تا عادی شدن اوضاع در مناطق سیل زده ادامه خواهد داد.